Proč my?

1

Dlouholeté zkušenosti

Léta zkušeností z nás dělají profíky, kteří vás nenechají za žádných okolností na holičkách. Na čem se spolu domluvíme, to vždy platí.

Aparatura

Používáme nejmodernější techniku, která dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Dbáme na to, aby vše vypadalo a fungovalo tak, jak v dnešní době má. Naši DJs k vám nikdy nepřijedou s vybavením, které by udělalo ostudu. Jsme velcí fandové nejnovějších technologií a proto pro nás není problém vyřešit jakékoliv technické požadavky. Disponujeme velkým množstvím zvukové a světelné techniky.

2

3

Výběr hudby

Dokážeme zahrát z velmi širokého spektra hitů od dechovky až po nejnovější rádiové hity. Co je ale důležité, je to, že vždy dbáme na požadavky našich klientů a proto hrajeme tak, jak si přejete VY a podle momentální atmosféry. V žádném případě nemícháme páté přes deváté  a vždy se snažíme, aby jakýkoliv večírek měl správný vývoj a drive.

Moderování

Jsme výborní řečníci a nestydíme se mluvit před jakýmkoliv publikem. S mluvením to ale nepřeháníme a necháváme i dostatečný prostor pro hudbu. Používáme nejmodernější bezdrátové systémy vysoké třídy značky Sennheiser, které vynikají svou perfektní srozumitelností a spolehlivým přenosem signálu.  

4

5

Flexibilita

Dokážeme se přizpůsobit libovolnému prostoru. Ať už vaše svatba bude ve velkém sále nebo v malé restauraci, pro nás to není žádný problém. Díky velkému množství reprezentativní techniky se nebojíme i akcí s větší návštěvností.

Zaujali Jsme Vás?
Napište nám a dohodneme se na společném termínu.