Služby

a

Ozvučení obřadu

Váš příchod k oltáři bude pro všechny nezapomenutelným. Inspirujte se z našeho playlistu a nechte ozvučení vašeho svatebního obřadu na nás.

a

Ozvučení hostiny

Ke svatební hostině stejně jako dobré jídlo a pití patří příjemná hudba, která perfektně dokreslí atmosféru. Využijte této možnosti a my se postaráme, aby bylo vše vyladěné na jedničku.

a

Večerní párty

Od nejmenších až po nejstarší…naše bohaté hudební knihovny zaručí, že se na vašem životním večírku budou bavit opravdu všichni.

a

Moderování

Nestydíme se jasně a srozumitelně promluvit do mikrofonu a oznámit jakoukoliv důležitou událost. Někteří naši DJs ovládají současně i anglický jazyk a proto ani zahraniční svatby pro nás nejsou oříškem.

Degustace rumu na svatbě

Rumová degustace

Dopřejte vašim hostům zajímavé zpestření a objednejte si degustaci prémiových karibských rumů, šitou přímo na míru. Vše perfektně připravíme včetně poutavého a odborného výkladu.

a

Doplňkové služby

V případě vašeho zájmu dokážeme zajistit za zvýhodněných podmínek profesionální fotokoutek, pronájem skákacího hradu, zajištění mexické kapely a mnoho dalších. Zeptejte se nás na všechny doplňkové služby.