DJ Jaroslav Večeřa

Svatební DJ Jaroslav Večeřa

Proč právé já?

Tento den je jeden z vašich nejvýznamnějších dnů v životě, a právě proto k hudební produkci na vaší svatbě přistupuji velice zodpovědně. Hudbu vždy vybírám dle složení hostů, samozřejmostí jsou i písničky na přání. Před svatbou se společně setkáme a detailně probereme všechny podrobnosti a návrhy dokud nedojdete k 100% spokojenosti.

Zvuk

QSC K8, Mixpult Pioneer XDJ-RX, Mikrofony:Audix a Sennheiser

Světla

American DJ VBar, American DJ Stinger II

Reference

Mohu jen doporučit

S panem Večeřou jsme byli velmi spokojeni, s hudební produkcí, i se všemi věcmi okolo - pomáhal i při focení:-). Nemám výhrady a mohu jen doporučit.

– Ing. Sandra Krupičková Bojanovská -

Děkujeme panu Večeřovi

Děkujeme panu Večeřovi za zajištění ozvučení obřadu a hudební produkce během odpolední až noční zábavy. Již po první vzájemné schůzce jsme měli o starost méně, neboť nás uklidnil jeho profesionální zaangažovaný přístup, který pak zopakoval v náš den. Vnímal atmosféru na tanečním parketu a pomáhal s další zábavou. Tímto mu děkujeme a doporučujeme.

– Manželé Csölleovi -

Děkujeme Petr & Lucie

My Vám chceme poděkovat ze začátku za úžasnou trpělivost. Dále moc děkujeme za skvělé ozvučení a světla, byly jsme velice spokojeni I výběr hudby skvělý!!! Byl to krásný večer.

– Petr & Lucie -

Děkujeme

Velice ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří se zúčastnili našeho svatebního dne a zvláště ráda bych poděkovala svému realizačnímu týmu, který se celý den staral o naše pohodlí, jmenovitě Dj Jaroslavu Večeřovi za profesionální přístup, krásnou atmosféru a dokonalé nazvučení našeho svatebního obřadu.

– Dana a Tomáš Herovi -

Brno

Moc děkujeme za hudební produkci na naší svatbě. Doporučujeme - příjemné jednání i domluva. Byli jsme velmi spokojeni 🙂

– Novomanželé Folberovi -

Vyškov

Pan Jaroslav Večera zajišťoval ozvučení našeho svatebního obřadu a dále výborně hrál na naší svatbě v Nemojanském mlýně. Jednalo se o velmi profesionální výkon, vše bylo pečlivě připraveno. Jeho práce nemalým dílem přispěla k velmi vydařené svatbě.

– manželé Koneční -

Obĺibené svatební hity

Napište nám